Alates oktoobrist jälle siis supiköök kord nädalas.(Oktoobrikuu viimasel  nädalal  on supiköök puhkusel seoses koolivaheajaga)Seekord on saunapäev mitte iga kuu viimasel kolmapäeval vaid eelviimasel kolmapäeval.

Avatud 13.00-14.30

Türil,Mehaanika 3 keldrikorrusel.

Samuti jätkuvad nii vaimulike hingehoiutunnid ja sotsiaaltöötajate nõustamistunnid.

Valla sotsiaalkomisjon tegi ettepaneku areneda edasi ja töötada välja uusi teenuseid riskirühmadele!

 

Neljapäev,7.10

 Supiköök.

Nõustamine/hingehoid.

Tasuta interneti kasutus.

   Rahvast ei käinud palju aga saime jälle saata Oisu abivajajatele nii suppi kui võileibu tänu sealsele sots.töö spetsialistile Tiiule.

Neljapäev,14.10

Supiköök .

Nõustamine/hingehoid.

Tasuta interneti kasutus.

 Oli kohal hingehoidjana EELK Türi koguduse õpetaja Teet.Nad on otsustanud igakuiselt toetada supikööki 500 krooniga ning enne supikööki käisidki Teet ja Tiina ostlemas.Tehti kohapeal ca 20 abipakki ja neid sai ka jagatud abivajajatele.

Rahvast käis seekord palju,oli Oisust mitmeid inimesi.Helistati sealt pärast tagasi ja tänati ja sooviti sama hakata ka Oisus korraldama.40 liitrit suppi kulus kõik Türile.

Oli kohal esimene vabatahtliku üleskutsele vastanud  Kaja.Kuigi ta kuulub isegi tervise pärast  riskirühma,oli temale rõõm tulla kodunt välja ja teenida inimesi.

Kiriku ja koguduse inimesed on teinud aastasadu vabatahtlikult diakooniatööd.Seda tööd saab teha südamega.Maailm püüab nüüd avastada uut jalgratast ja mõelda isegi maksevahendi selleks välja.Tasu on tegelikult inimese silmades ja südames ja selle nimel tasub teha seda tööd ja näha vaeva.

Kolmapäev,20.10-

Supiköök.

Nõustamine/hingehoid.

Tasuta interneti kasutus.

saunapäev-N/12.00-13.00       M/13.00-14.30/Võimalik kasutada saunatarbeid tasuta(rätikud,pesemisvahendid)

 

Neljapäev,28.10/EI TOIMU üritust SEOSES KOOLIVAHEAJAGA_KOKAD ON PUHKUSEL/

Kolmapäeviti on avatud 9.00-13.00 valla kasutatud riiete abiladu Tallinna 33 all keldrikorrusel.

Võid tuua ja anda ära heategevuseks uusi ja korralikke,pestud ning  triigituid riideid,tuua korralikke jalanõusid.Samuti ,kui Sul on üle mööblit või majapidamistarbeid ja masinaid kas helistad 56633255(Otto )või 3757397(Tiina) või  teatad valla sotsiaalosakonnale oma võimalustest aidata.Antud hetkel saame panna üles siis nimekirja pakutavast ja teavitada supiköögi toimumise aeg abivajajaid ,sest  meil puuduvad laoruumid suuramate esemete ladustamiseks!